שירותי הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לעסק

מה אומר החוק

כל עסק בישראל חייב בניהול פנקסי חשבונות. ניהול פנקסי חשבונות או הנהלת חשבונות מתבצעים בהתאם ל- הוראות מס הכנסה (ניהול פנקסי חשבונות), תשל"ג-1973.

קיימות דרישות כלליות לניהול החשבונות של כל עסק ודרישות ספציפיות נוספות המתייחסים למגזרי פעילות שונים ולעסקים בעלי מחזורים מסוימים. כך לדוגמא בעלי עסקים שהם מקצועות חופשיים (עורך דין, רופא שיניים, פסיכולוג) חייבים לנהל ספר לקוחות נפרד לכל לקוח ובו יירשמו החיובים והזיכויים.

במידה ופנקסי החשבונות לא מנוהלים בהתאם להוראות מס הכנסה, בעת ביקורת מס הכנסה עלול להיווצר מצב בו מוטלים קנסות על העסק. במקרה של חריגות משמעותיות, הספרים של העסק יכולים להיפסל ורשויות המס יקבעו את גובה המס שעל העסק לשלם.

למה משרד קושנר:

משרד רואה חשבון קושנר מספק שרותי הנהלת חשבונות, ניהול פנקסי חשבונות למגוון רחב של עסקים כגון עורכי דין, סוכני ביטוח, סטרטאפים, רופאי שיניים, נגרים, בעלי תחנות דלק, בעלי מוניות, נותני שירות שונים, מוסכים, סוכני נדל"ן, קבלני משנה, צלמים, קמעונאים, מסעדות ועוד.

אנו מספקים שרותי הנהלת חשבונות בהתבסס על ניסיון רב השנים שנצבר במשרד. כחלק מהמקצוע ראיית חשבון והשירותים אותם משרדנו מעניק,  אנו במשרד דואגים להיות מעודכנים באופן מתמיד על כל השינויים בחקיקה ובפסיקה בתחום ושומרים על ידע עדכני בכל עת.

משוב מלקוחותינו

  אני עובד בקביעות עם רו"ח קושנר וצוות המשרד הנפלא שלו.

  המקצועיות, הנגישות והאדיבות של קושנר יוצאי דופן! אני ממליץ לכל מעסיק הזקוק לשירותי ראיית חשבון, חוות דעת למשרד העבודה או הכנת חישובים ביטחוניים, לשתף פעולה עם המשרד. תודה על הכל.

  ofeklaw.com

  פניתי למשרדו של קושנר עם בעיה דחופה עם משרד העבודה, שחייב אותי לספק אישורים.

  קיבלתי מענה מהיר, מקצועי ואדיב מצוות המשרד והתרשמתי שאכן מדובר בקבוצת אנשי מקצוע שעושים כל שביכולתם כדי להיפטר מלשכת העבודה.

  מנכ"ל

  משרד העבודה היה אצלי בבית וערך חקירה ולאחריה הוצא קנס גבוה. בעזרתו האדיבה והמהירה של צוות המשרד, שילמתי רק קנס קטן!

  קבלן בניין

  משרד העבודה היה אצלי בבית וערך חקירה ולאחריה הוצא קנס גבוה. בעזרתו האדיבה והמהירה של צוות המשרד, שילמתי רק קנס קטן!

  123