תכנון וייעוץ מס

שרותים במשרד
עקבו אחרינו
צור קשר

  מידע שעשוי לעניין אותך

  ייעוץ מס

  1. מה אנחנו מציעים?
  2. מיסוי בישראל
  3. מיהו יועץ מס?
  4. מדוע כדאי להפקיד את נושא המסים בידי מומחים?
  5. סיבות להזמין ייעוץ מס ב-"משרד קושנר רואה חשבון"

  כל בעל עסק יודע עד כמה האינטראקציה עם רשויות המס היא תהליך ארוך ומתיש. ניהול עסק בארץ דורש הנהלת חשבונות שקופה ומילוי תקין של כל הטפסים לצורך הגשת הצהרה שנתית ודוחות נוספים. כמו כן, רווחיות של החברה שלכם תלויה בבחירת שיעור מס משתלם. סוגיות קטנות מרובות בתחום המיסוי לוקחים הרבה זמן ומאמץ, וטעויות עלולות להוביל לקנסות ועונשים עד כדי העמדה לדין פלילי.

  חברת "משרד קושנר רואה חשבון" מציעה ללקוחותיה ניהול מקיף בתחום ייעוץ המס ומלווה אותכם מרגע פתיחת עסק ובחירת שיעור המס האופטימלי ועד לחשבונאות ומזעור המגעים עם מוסדות ממשלתיים. "משרד קושנר רואה חשבון"  תהפוך את החיים שלכם לקלים יותר ותחסוך כסף ועצבים.

  מה אנחנו מציעים?

  "משרד קושנר רואה חשבון" מספקת מגוון רחב של שירותים לבעלי עסקים:

  • עוד לפני רישום של החברה החדשה, מומחי "משרד קושנר רואה חשבון" יעריכו את היסכויים ויעזרו לכם לבחור מסלול המיסוי המשתלם ביותר;
  • יכינו את כל המסמכים הדרושים לרישום של העסק ברשויות המס;
  • אנו נבחר עבורכם את הסוג האופטימלי של ישות משפטית בהתאם לסוג הפעילות ולגודל החברה, כך שתוכלו לקבל את מירב הזכויות;
  • במסגרת המשפטית, אנו נצמצם למינימום את תשלומי המס וכך נגדיל את הרווחים שלכם;
  • נמלא בצורה תקינה את ההצהרות השנתיות ודוחות אחרים;
  • נבחן טעויות במילוי טפסי המס לפני הגשתם לרשויות;
  • נייצג את ההחברה שלכם ברשויות ממשלתיות;
  • נסייע בקבלת החזר מס לעובדים שכירים;

  מיסוי בישראל

  הידעתם כי הישראלי הממוצע עובד כ-6 חודשים בשנה רק כדי לשלם מסים? המצב של העסקים אינו שונה בהרבה: ישנם המון תשלומים שעליהם להעביר לרשויות שונות. כמו כן, אדם ללא ידע פיננסי עלול ללכת לאיבוד במבוכים של המיסוי הישראלי. למשל, הרבה פעמים קיימים קשיים עם תשלום מקדמות מההכנסות הצפויות בתחילת השנה. כדאי לזכור כי עסק הוא מערכת שברירית, אשר מושפעת מגורמים חיצוניים, כך שהרווחים עשויים להשתנות במהלך השנה, אך הדבר אינו משפיע כלל על שיעור המס. כמובן שבסוף שנת הכספים תקבלו החזר עבור היתרה ששילמתם, אך תאבדו הזדמנות להפקיד את הכסף הזה למחזור בזמן ולקבל ממנו רווח נוסף. וזו רק דוגמה אחת מתוך סוגיות רבות במיסוי הישראלי שצריך להכיר על מנת לנהל את העסק בצורה יעילה. זו בדיוק הסיבה למה כדאי לפנות למומחה פיננסי ולקבל ייעוץ מס שיעזור לכם להשאיר את הכסף אצלכם בכיס.

  מיהו יועץ מס?

  יועץ מס הוא מומחה מורשה אשר רכש את הכשרתו במוסד להשכלה גבוהה במשך שנתיים, ולאחר שסיים את לימודיו ועמד בכל הבחינות, הוא צבר ניסיון בשטח במשך שנה נוספת, כלומר, התנסה בעבודה מעשית בחברה אמיתית. יועץ מס הוא דרגה אחת מתחת לרואה חשבון, אך דרגה מעל מנהל חשבונות סוג 3. כלומר, יועץ מס רשאי:

  • לייעץ ליחידים בכל הנושאים הקשורים למיסים (הטבות וניכויים, קנייה או מכירה של נדל"ן, קבלת ירושה או סכום כסף גדול);
  • לייעץ לעצמאים (עסקים פטורים ועסקים מורשים) בנושאי בחירת שיעור מס משתלם וחוקי, קבלת הטבות מס לעצמאים, דיווח מס;
  • למלא טפסים של הצהרות שנתיות, דוחות שוטפים, הצהרת הון, וגם להגיש מסמכים אלה לרשויות המס;
  • לייצג יחידים ואישויות משפטיות (עסק פטור ועסק מורשה) במע"מ, רשות המסים וביטוח לאומי ;

  חשוב לדעת! מומחה זה אינו רשאי לעבוד עם חברות בע"מ. לצורך ניהול וביקורת ספרים חברות גדולות חייבות רואה חשבון. חברת "משרד קושנר רואה חשבון" מציעה את שירותיהם של מומחים ברמה הכי גבוהה, אנו נעזור לכם לבחור את המומחה הטוב ביותר.

  מדוע כדאי להפקיד את נושא המסים בידי מומחים?

  • אמינות. רשות המסים המס בישראל מאוד חשדנית כלפי כל מה שקשור לדוחות פיננסיים "אפורים". במידה ועובדי הרשות יראו כי מדובר בניסיונות לא חוקיים של הפחתת תשלומי מס, הם עלולים להטיל קנסות ועונשים כבדים עד כדי פתיחת תיק פלילי. על מנת שאתם והעסק שלכם תרגישו בטוחים, הפקידו את נושא המס למומחים מורשים אשר פועלים במסגרת החוק של מדינת ישראל.
  • חסכון בזמן. תצטרכו להקדיש שעות ואף ימים כדי לנסח את הבעיה בצורה מדויקת ולמצוא תשובות מתוך עצות שכותבים אנשים אחרים ברשת. במקום זה אתם יכולים לפנות למומחה בתחום המיסוי שיסייע לכם למצוא פתרונות מהירים.
  • יישוב סכסוכים. יועץ מס מקצועי ייצג את החברה שלכם ברשויות ממשלתיות. בזכות ניסיון רב אשר צבר במשך שנים, יועץ מס יגן על העסק שלכם ויהפוך את הפסיקה לטובתכם על ידי הגעה לפשרה בהתנהלות מול רשויות המס.
  • אוריינות. בעל העסק יכול לקבל הטבות שונות או החזר מס אך לשם כך הוא צריך למלא טפסים בצורה תקינה וללא טעויות. על מנת להיות בטוחים במילוי נכון של המסמכים שהוגשו, הפקידו את משימה זו בידי מומחה פיננסי. הוא לא רק ינתח את התנהלות העסק בפרטי פרטים אלא גם יבחן את צרכי החברה באופן כללי.

  סיבות להזמין ייעוץ מס ב-"משרד קושנר רואה חשבון"

  • אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל הישויות המשפטיות. אם אתם עצמאים (עסק מורשה או עסק פטור) תוכלו להינות משירותיו של יועץ מס, ועבור חברת בע"מ אנו נתאים מומחה עם הסמכה מתאימה, מכיוון שרק רואה חשבון רשאי לחתום על הצהרות של חברות בע"מ. אצלנו חברת בע"מ לא צריכה לשלם יותר. עכשיו ניתן לנהל חשבונות ולאשר מסמכים במקום אחד.
  • אנו דוברי שפות שונות. מומחים בחברת "משרד קושנר רואה חשבון" הם דוברי רוסית ועברית, מה שאומר שיש לנו הבנה מעמיקה בחוקי מדינת ישראל ואנו יכולים להסביר את מהותם ללקוחותינו בצורה פשוטה ומובנת. בין אם עליתם לארץ רק עכשיו או שמאז ומעולם הייתה לכם אזרחות ישראלית, אנו תמיד נוכל להבין אחד את השני.
  • חוקיות. למומחים ב-"משרד קושנר רואה חשבון" ניסיון של שנים רבות בתחום החשבונאות והמיסוי. יש לנו מספיק ידע כדי לייצג את החברה שלכם בצורה יעילה ביותר, תוך כדי שמירה על חוקיות ושקיפות כלפי המדינה. לרשויות המס לא יהיו טענות אליכם והעסק שלכם יהיה בטוח.
  • מורכבות. "משרד קושנר רואה חשבון" לא רק תסייע לכם בייעול שיעור המס שיוביל לעליה בהכנסות. המומחים שלנו ינתחו את מצב החברה שלכם ויזהו בעיות עכשוויות וסיכונים אפשריים, כך שתוכלו לבנות את העסק ללא "הפתעות" פיננסיות.

  צרו קשר עם "משרד קושנר רואה חשבון" עכשיו ואנו נייעל את תשלומי המיסים שלכם ונשמור את הכסף אצלכם בכיס!

  кнопка вверх
  צרו איתנו קשר