כתיבת תוכנית עסקית

שרותים במשרד
עקבו אחרינו
צור קשר

  מידע שעשוי לעניין אותך

  כתיבת תוכנית עסקית

   

  תכנית עסקית היא מסמך המספק תמונה מפורטת של העסק או המיזם מבחינות: שיווק, מכירות, תפעול וכמובן פיננסית.

  במשרדנו אנחנו מאמינים כי התוכנית העסקית לא מהווה מסמך אזוטרי, אלא משמשת ככלי עזר לביצוע מהלכים עסקיים משמעותיים הקשורים למיזם. בעיקר התוכנית העסקית משמשת לאחת מהמטרות הבאות

  • גיוס שותף משקיע
  • גיוסי אשראי
  • בניית מודל עסקי ובדיקות כדאיות פרויקטים

  במשרדנו אנחנו מספקים ליווי מלא בכתיבת התוכנית העסקית על כל פרקיה. כאשר בראש סדר עדיפויות עומדים צרכי הלקוח ומטרת התוכנית העסקית.

  התוכנית העסקית תתייחס בדרך כלל למוצר או שירות של המיזם, סקר שוק, מכירות ושווק. בנוסף לכך התוכנית העסקית תכלול את "החלק הפיננסי" ובפרט תחזית פיננסית, מצב נכסים, מקורות מימון ועוד.

  ריבוי הדיסציפלינות השונות הדרושות לכתיבת עסקית מוצלחת מצריך מעורבות של אנשי מקצוע מנוסים מחד והיקפי עבודה משמעותיים, מאידך אנחנו שמים על כף המאזניים את מטרת התוכנית העסקית וכמובן שיקולי עלות תועלת.

  הגישה במשרדנו היא כי איכות התוכנית העסקית ומידת הצלחתה תלויה בראש ובראשונה בזיהוי המטרה לשמה נבנית התוכנית ואיכות התוכן ולא בהכרח ב"עובי" התוכנית.

  בכדי להעביר את המסר הנכון למשקיע פוטנציאלי, נותן אשראי או שותף אפשרי על התוכנית להיות קולעת, מעניינת וממוקדת.

  היקף התוכנית ישתנה בהתאם לצורך ומטרת הצגת התוכנית העסקית. לדוגמא בגיוס השקעה במפגש הראשוני (ה-Pitch) יהיה צורך בתוכנית עסקית שמרוכזת בשנים שלושה שקפים לכל היותר (ה-One Pager). מאידך תכניות עסקיות שנדרשת לגיוס אשראי מבנקים וגופים עסקיים תידרש להיכתב בפורמט מסוים שנדרש על ידי הבנקים.

  נשמח להתאים את התוכנית העסקית לצורך שלך, ולספק ליווי תוך מקצועיות ושירות ללא פשרות.

   


  кнопка вверх
  צרו איתנו קשר