הנהלת חשבונות

שרותים במשרד
עקבו אחרינו
צור קשר

  מידע שעשוי לעניין אותך

  הנהלת חשבונות לעסק

  מה אומר החוק

  כל עסק בישראל חייב בניהול פנקסי חשבונות. ניהול פנקסי חשבונות או הנהלת חשבונות מתבצעים בהתאם ל- הוראות מס הכנסה (ניהול פנקסי חשבונות), תשל"ג-1973.

  קיימות דרישות כלליות לניהול החשבונות של כל עסק ודרישות ספציפיות נוספות המתייחסים למגזרי פעילות שונים ולעסקים בעלי מחזורים מסוימים. כך לדוגמא בעלי עסקים שהם מקצועות חופשיים (עורך דין, רופא שיניים, פסיכולוג) חייבים לנהל ספר לקוחות נפרד לכל לקוח ובו יירשמו החיובים והזיכויים.

  במידה ופנקסי החשבונות לא מנוהלים בהתאם להוראות מס הכנסה, בעת ביקורת מס הכנסה עלול להיווצר מצב בו מוטלים קנסות על העסק. במקרה של חריגות משמעותיות, הספרים של העסק יכולים להיפסל ורשויות המס יקבעו את גובה המס שעל העסק לשלם.

  למה משרד קושנר

  משרד רואה חשבון קושנר מספק שרותי הנהלת חשבונות, ניהול פנקסי חשבונות למגוון רחב של עסקים כגון עורכי דין, סוכני ביטוח, סטרטאפים, רופאי שיניים, נגרים, בעלי תחנות דלק, בעלי מוניות, נותני שירות שונים, מוסכים, סוכני נדל"ן, קבלני משנה, צלמים, קמעונאים, מסעדות ועוד.

  אנו מספקים שרותי הנהלת חשבונות בהתבסס על ניסיון רב השנים שנצבר במשרד. כחלק מהמקצוע ראיית חשבון והשירותים אותם משרדנו מעניק,  אנו במשרד דואגים להיות מעודכנים באופן מתמיד על כל השינויים בחקיקה ובפסיקה בתחום ושומרים על ידע עדכני בכל עת.

  кнопка вверх
  צרו איתנו קשר