חוות דעת רו"ח על הפרשי השכר

שרותים במשרד
עקבו אחרינו
צור קשר

  מידע שעשוי לעניין אותך

  חוות דעת מרואה חשבון בתחום דיני עבודה

  * פסד עם חוות דעת מומחה רואה חשבון  קישור לפס"ד

  משרדנו מתמחה במתן חוות דעת מומחה

  • חוות דעת רואה חשבון על הפרשי השכר
  • הופעת רואה חשבון ובודק שכר מוסמך בבית הדין לעבודה

  יתרונות חוות דעת רואה חשבון בתחום הפרשי שכר למעסיקים ועורכי הדין

  בניגוד ל"דו"ח הפרשי שכר" אשר יכול שיהיה מבוסס ברובו על תשאול של העובד ו/או בכמות רבה של מסמכים חסרים כגון תלושי שכר, דוחות נוכחות, טופס 161, דוחות מחברות הביטוח ועוד, חוות דעת רואה חשבון תכלול את עבודת הביקורת בהתאם לכללי הביקורת, המחייבים חקירה יסודית יותר והסתמכות על ראיות ביקורת ואסמכתאות.

  בעצם מדובר בעבודה בלתי תלויה ואובייקטיבית אשר חוקרת לעומק כל סעיף חישובי נדרש ומביאה את ממציאה באמצאות חוות הדעת של רואה החשבון.

  שופטי בית הדין לעבודה מכירים את ההבדל בין חישוב רגיל שנעשה על פי דבריו של העובד/המעסיק לבין חוות דעת רואה חשבון. לחוות דעת רואה חשבון משקל רב יותר בבתי הדין לעבודה.

  יתרונות הופעת רואה חשבון/ בודק שכר בבית הדין לעבודה

  אנו במשרד רואה חשבון קושנר מזהים לעתים קרובות קושי של עורכי הדין לבצע את כל החישובים הנדרשים של הפרשי השכר בהתאם לכל הכללים במיוחד במצבים של תלושי שכר מסובכים וקיומם של דוחות נוכחות של העובד. לפעמים תלושי השכר כל כך מסובכים, שקשה מאד לבצע חישוב מדויק ואמין.

  בתיקים גדולים ו/או במצבים בהם החישובים מסובכים מאד, נדרש הסבר של מבצע העבודה בפני השופט.

  אין אדם שיכול להסביר טוב יותר מאשר אותו אדם שביצע את העבודה, במיוחד כאשר מדובר ברואה חשבון/ בודק שכר מוסמך עם ניסיון של משנת 2004 בתחום דיני העבודה וזכויות עובדים.

  кнопка вверх
  צרו איתנו קשר